Optimal & Cheap Antalya - Rostov Uçak bileti
To Add
Adult   (18 and above)
Child   (2 - 11)
Baby   (2 and belove)

Number of Passengers Cannot Be More Than 9!

Rostov da Gezilecek Yerler

Rusya’nın Rostov Olbastısı’nda Don Nehri kıyısında yer alan sevimli liman kenti Rostov, gezilecek yerleriyle de dikkat çeken kentlerden biri. Sizler için bazı önemli yerleri derledik. 

Gorky Parkı


Rostov’un en eski parklarından biri olan Gorky Parkı, 1813 yılından beri kent merkezinde yer alıyor. Parkın peyzaj mimarisi ise görenleri kendine hayran bırakıyor.

Puşkin Anıtı


Rusya’nın dünyaca ünlü şairi Puşkin’in anısına yaptırılan anıt, heykeltıraş Mikhail Anikushin tarafından tasarlandı ve şehrin kuruluşunun 250. yılını kutlamak amacıyla kent merkezine yerleştirildi.

Rostov Hayvanat BahçesiHaç Heykeli


Kurbağa Prenses Müzesi


Rostov Hakkında Bilgiler

Rusya’nın Rostov Olbastısı’nda Don Nehri kıyısında yer alan sevimli liman kenti Rostov, gezilecek yerleriyle de dikkat çeken kentlerden biri. Moskova’ya 1000 kilometre mesafede yer alan kent Rusya Federasyonu’nun en eski ve turistik  kentlerinden biri olarak gösteriliyor. 1.5 milyon nüfusa sahip kentte 90’dan fazla milletten vatandaş yaşarken, bu çeşitlilik ülkenin kültürel değerleri ve geleneklerinde de etkinlik gösteriyor.

Rostov Charter ve Tarifeli Uçak Biletleri

Rostov şehrine ,  İstanbul , Antalya , Bodrum , Dalaman ve İzmir den  karşılıklı olarak  tarifeli ve charter uçuşlarımız mevcuttur. 


Türkiye çıkışlı ve Rostov kalkışlı tüm  uçuşlarımız  aktarmasız direk sefer olup en uygun fiyatlara  skyavia.com dan  temin edebilirsiniz. Sitemizde online olarak arayıp bulamadığınız takdirde lütfen bize sorunuz. sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.