Optimal & Cheap İstanbul Mahackale Uçak Bİleti
To Add
Adult   (18 and above)
Child   (2 - 11)
Baby   (2 and belove)

Number of Passengers Cannot Be More Than 9!

Mahackale'de Gezilecek Yerler Nerelerdir ?

Mahaçkale Hakkında Önemli Bilgiler Nelerdir?

Rusya'nın Dağıstan bölgesinin başkenti olan Mahaçkale diğer bir adıyla MAHACKALA olarak bilinmektedir. Etnik Kültür merkezi olarak da tanınmaktadır. Sovyetler birliği dağılmasından sonra şehir Şeyh Şamil in anısını yaşatmak için Şamilkale olarak da bilinmektedir. 

Şehirde özellikle Bahar aylarında doğanın canlanmasıyla yeşil alanların ve ormanların keyfi bambaşkadır. Mahaçkale yiziyaret etmek için en doğru zamanlar da buaradadır. Bahar ve yaz mevsiminde ziyaret edebilirsiniz.

Şehir nufusu yaklaşık olarak 600bin kişi kadardır. 

Mahaçkale En uygun Charter Uçak bilet fiyatları

Skyavia olarak Charter uçuş düzenlediğimiz şehirlerden biriside Mahackale dir. Skyavia olarak Mahackale ye olan talepleri değerlendirirken sahip olduğumuz charter aktarmasız direk uçuşlarda yer alan blok koltuklarımızın avantajı ile en yoğun dönemlerde bile en uygun fiyatlara sizlere yer bulabilmekteyiz. 

İstanbul ve Antalya dan karşılıklı olarak düzenlediğimiz charter uçuşlarda  Mart 2021 den itibaren Her Pazartesi ve Cuma günleri  karşılıklı olarak uçak bileti bulabilir ven uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sizde Mahaçkale ye gitmek istiyorsanız ve uygun fiyatlı uçak bileti arıyorsanız mutlaka bize ulaşın.  

Türk Havayolları , NordWind Airlines , Aeroflot , Utair , Pobeda havayolları gibi bir çok havayolları ile yaptığımız işbirliği ile sizlere  tüm hafta boyunca aktarmasız direk uçuş kolaylığı sunmaktayız. 

İstanbul ve Antalya Bu destinasyonda en sık uçtuğunuz şehirlerdendir. 

Skyavia.com Neden bu kadar ucuz bilet fiyatları sunuyor ?

Skyavia Firmamız Charter uçuş taşımacılığı yapan Low Cost modelinde bir firma olup , sahip olduğu deneyim ve tecrübeli kadrosuyla  kendine ait blok koltukları en iyi fiyatlara satmaktadır. İlk elin verdiği fiyat avantajını siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Aracı firmaların yüksek kar marjlarına son veren şirketimiz ile en ucuz uçak biletlerine ve uygun uçuş şartlarına skyavia.com ile sahip olabilirsiniz.